Βοήθεια προς τους πλημμυροπαθείς της Θεσσαλίας 19/09/23 (Α’).
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2024/01/377282685_611601711176863_4505048591158625139_n.jpg)
Έπειτα από την συλλογή ειδών πρώτης ανάγκης που πραγματοποίησε η ομάδα μας τις προηγούμενες ημέρες και αφού ολοκληρώθηκε η συλλογή των ειδών , χθες 19/09 ο Πρόεδρος και ο Αντιπρόεδρος της ομάδας ταξίδεψαν έως την Μαραθέα Καρδίτσας ώστε να παραδώσουν τα είδη που συγκεντρώθηκαν. Είδη πρώτης ανάγκης , Κλινοσκεπάσματα, Ρουχισμός , Τρόφιμα μακράς διάρκειας, Καθαριστικά και απολυμαντικά παραδόθηκαν στους κατοίκους του χωριού.
Στο σημείο αυτο θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε όλους όσους βοήθησαν να ολοκληρωθεί με επιτυχία η πράξη αυτή .
Ευχόμαστε στους συνανθρώπους μας να έχουν δύναμη και να συνεχίσουν!
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2024/01/377282685_611601711176863_4505048591158625139_n.jpg)
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2024/01/377288527_611704621166572_1921800290984908816_n.jpg)