ΣΥΝΤΟΝΙΣΤΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ ΒΟΙΩΤΙΑΣ
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2022/10/18519539_763419433839086_4118019664519189853_n.jpg)
Οι Εθελοντικές Δυνάμεις Σχηματαρίου (Ε.ΔΥ.Σ)ήταν παρόντες στις 11-5-2017 στον συντονιστικό όργανο Βοιωτίας μετά απο κάλεσμα τής πολιτικής προστασίας και τής αντιπεριφερειάρχη Φάνη Παπαθωμά στην Λιβαδειά !!!
Οι Εθελοντικές Δυνάμεις Σχηματαρίου (Ε.ΔΥ.Σ)ήταν παρόντες στις 11-5-2017 στον συντονιστικό όργανο Βοιωτίας μετά απο κάλεσμα τής πολιτικής προστασίας και τής αντιπεριφερειάρχη Φάνη Παπαθωμά στην Λιβαδειά !!!