Συνδρομή στην Π.Υ. Οινοφύτων μαζί με τους εθελοντές Αφιδνών, Ωρωπού!
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2022/10/213254445_1469006373466951_1820021130118887823_n.jpg)
Δυστυχώς 2 σπίτια έγιναν ολοκαύτωμα του πυρός παρά της υπεράνθρωπες προσπάθειες της Π.Υ. Οινοφύτων των εθελοντών Αφιδνών, Ωρωπού και των Εθελοντικών Δυνάμεων Σχηματαρίου.
Δυστυχώς 2 σπίτια έγιναν ολοκαύτωμα του πυρός παρά της υπεράνθρωπες προσπάθειες της Π.Υ. Οινοφύτων των εθελοντών Αφιδνών, Ωρωπού και των Εθελοντικών Δυνάμεων Σχηματαρίου.