Ο μεγάλος περίπατος στις 5/10/2015 του γυμνασίου Σχηματαρίου!!!!
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2023/04/HPIM3244-scaled.jpg)
Οι εθελοντικές δυνάμεις σχηματαρίου (Ε.ΔΥ.Σ) στις 5/10/2015 περιφρούρησαν και βοηθήσαν τα παιδιά μας σε όλη την διαδρομή από Αγ.Θωμά, Κλειδί, Ασωποία με μεγάλη επιτυχία!!!
Οι εθελοντικές δυνάμεις σχηματαρίου (Ε.ΔΥ.Σ) στις 5/10/2015 περιφρούρησαν και βοηθήσαν τα παιδιά μας σε όλη την διαδρομή από Αγ.Θωμά, Κλειδί, Ασωποία με μεγάλη επιτυχία!!!