Αλλαγή ελαστικών στο πυροσβεστικο μας όχημα!
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2022/10/149382497_1369076560126600_6677929143057188141_n.jpg)
Ο πρόεδρος τον Ε.ΔΥ.Σ φροντίζει την ομάδα του και το πυροσβεστικό μας όχημα!!! Σήμερα βάζουμε καινούργια λάστιχα με την χορηγία του Δήμου Τανάγρας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ τον Δήμαρχο μας!!!
Ο πρόεδρος τον Ε.ΔΥ.Σ φροντίζει την ομάδα του και το πυροσβεστικό μας όχημα!!! Σήμερα βάζουμε καινούργια λάστιχα με την χορηγία του Δήμου Τανάγρας ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΎΜΕ τον Δήμαρχο μας!!!