5ο ποδηλατικό γύρος 12/06/2016
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2023/04/13446109_1098016253604354_1442211684_o.jpg)
Μας έγινε μια ευχάριστη συνήθεια, να είμαστε κοντά στα παιδιά,
σε δραστηριότητές τους….!!!! Στον 5ο ποδηλατικό γύρο λοιπόν, Στις 12 Ιουνίου, στα Δερβενοχώρια, τα καμαρώσαμε, παρέχοντάς τους κάθε δυνατή ασφάλεια…!!!
Μας έγινε μια ευχάριστη συνήθεια, να είμαστε κοντά στα παιδιά,
σε δραστηριότητές τους….!!!! Στον 5ο ποδηλατικό γύρο λοιπόν, Στις 12 Ιουνίου, στα Δερβενοχώρια, τα καμαρώσαμε, παρέχοντάς τους κάθε δυνατή ασφάλεια…!!!