3o Athens Rally Sprint Αγ. Μερκουρίου.
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2023/04/12341334_141699102864358_2053473856145976955_n.jpg)
12/12/2015..!!!! Κρύο..βροχή…ομίχλη..ο δρόμος γλιστερός..!!! Εμείς όμως δεν πτοούμαστε..Συνοδεύουμε το 3o Athens Rally Sprint Αγίου Μερκουρίου,στη μνήμη του Γεωργίου Ραπτόπουλου και είμαστε σε ετοιμότητα , σε περίπτωση που χρειαστούν τη βοήθειά μας. Μια ευχαριστήρια τιμητική πλακέτα μας περιμένει στο τέλος αυτής της μέρας, στην απονομή βραβείων που έγινε στο Πνευματικό κέντρο Βαρυμπόπης.