5ος Αθανασάκειος ημιμαραθώνιος στο Δήμο Τανάγρας
![](https://edys.gr/wp-content/uploads/2022/10/14256548_678949492255518_963491353_n.jpg)
Είμασταν όλοι παρόντες στον 5ο Αθανασάκειο ημιμαραθώνιο στο Δήμο Τανάγρας…στις 4 Σεπτέμβρη 2016 και βοηθήσαμε για την ασφαλή διαδρομή των 1,5χλμ για τα παιδιά 5 και 21 χλμ για τους μεγάλους.!!
Είμασταν όλοι παρόντες στον 5ο Αθανασάκειο ημιμαραθώνιο στο Δήμο Τανάγρας…στις 4 Σεπτέμβρη 2016 και βοηθήσαμε για την ασφαλή διαδρομή των 1,5χλμ για τα παιδιά 5 και 21 χλμ για τους μεγάλους.!!